Загальна інформація

З метою наближення роботи органів місцевого самоврядування до європейських стандартів, налагодженню діалогу між органами влади та громадянами, забезпеченню сприятливих умов для реалізації фізичними та юридичними особами їх конституційних прав, свобод та законних інтересів в сфері надання адміністративних послуг. В Біловодській ОТГ працює Центр надання адміністративних послуг створений на виконання вимог Закону України «Про адміністративні послуги» від 06.09.2012 № 5203-VI. Основними завданнями Центру є: організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень; спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання; забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються суб`єктами надання адміністративних послуг через Центр.

Адреса

Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області:

92800 Луганська область Біловодський район смт. Біловодськ вул. Леніна, 130

телефон/факс 2-02-88

Адреса електронної пошти cnap-belovodsk@ukr.net

 В приміщені ЦНАП розміщується тільки «фронт-офіс» загальною  площею 100 м.кв. який  представляє собою  єдине приміщення, умовно поділене на  зону першого контакту – 40 м.кв. та зону  прийому звернень замовників -60 м.кв.

 В зоні  першого контакту  знаходиться: 

- ресепшн де здійснюється  первинна  робота  з відвідувачами: їх загальне інформування та консультування з питань  роботи центру, ознайомлення суб’єктів  звернення  з  порядком  та умовами надання  адміністративних  послуг. При необхідності може здійснюватися прийом  вхідних пакетів  документів та видаватися результати надання адміністративних послуг; 

- секторі   інформування  облаштовано  інформаційними  стендами з інформацією про ЦНАП та віддалені робочі місця  адміністраторів (далі –ВРМА):  графік роботи (дні роботи та прийомні години); перелік адміністративних послуг та  строки їх надання;  адреси, поштові індекси;  номери довідкових телефонів; адресу веб-сайту та електронну пошту;  відомості про супутні послуги; порядок оскарження результатів надання адміністративних послуг, отриманих через ЦНАП, а також рішень, дій та бездіяльності адміністраторів ЦНАП; прізвище, ім’я, по батькові керівника ЦНАП, номер його / її телефону, адресу електронної пошти; Положення та  Регламент ЦНАП. Також  на вході до ЦНАП розміщенні стенди з актуальною інформацією для  споживачів послуг.

 В цьому секторі  розміщено  інформаційний  кіоск  в якому  розміщено вищезазначену інформацію, а також інформаційні картки,  реквізити для  внесення  плати за  послугу (у разі   якщо послуга платна) та зразки  заповнення заяв. Цей  сектор  облаштовано  столами та стільцями.

- сектор очікування  облаштовано  двома зручними диванами та  стільцями. Також в  цьому секторі розміщено гральний  столик.

Зона  прийому звернень  замовників – де здійснюється  прийом    відвідувачів, а також здійснюється  фахове  консультування. У  простих  справах  можливе  не  лише   прийняття  заяв, але й  вирішення  справи по суті  та  видача  відповідних (адміністративних актів). Ця зона  створена  за  принципом  відкритості  розміщення  робочих  місць.

ЦНАП оснащено електронною системою керування чергою. У ЦНАП є свій особливий стиль, меблі виконані в 2-х кольорах світлий та темний венне. Такий стиль витримано і на віддалених робочих місцях адміністраторів в старостинських округах. Через ЦНАП надаються 133 адміністративні послуги у т.ч. територіальних органів центральних органів виконавчої влади 59 послуг ( Головного територіального управління юстиції у Луганській області – 44, Біловодський районний відділ ДМСУ в Луганській області -1, відділ Держгеокадастру у Біловодському районі Луганської області – 14); Управління соціального захисту населення Біловодської РДА 28 та структурних підрозділів виконавчого комітету селищної ради – 46 послуг (служба у справах дітей – 6, відділ ведення державних реєстраційних дій – 30, відділом містобудування, архітектури та ЖКГ-4, відділ агропромислового розвитку -1, виконавчим комітетом -5 (реєстрація місця проживання, видача довідок). В приміщенні ЦНАП здійснюється надання фахових консультацій з питань реєстрації бізнесу та нерухомості державними реєстраторами відділу ведення державних реєстраційних дій виконавчого комітету селищної ради. З метою наближення послуг до населення, створення зручних умов для сільського населення, щоб мешканці громади мали змогу в зручному місць та в зручний для себе час отримати послуги, консультації не відвідуючи центральну садибу в 6-ти старостинських округах громади створено віддалені робочі місця адміністраторів Центру надання адміністративних послуг. Через ВРМА надаватимуться 43 послуги в т.ч. 28 послуг Управління соціального захисту населення Біловодської РДА; 6 послуг Служби у справах дітей селищної ради; 4 послуги відділу містобудування архітектури та ЖКГ селищної ради, 1 послуга відділу агропромислового розвитку; 5 послуг виконавчого комітету.

Адреси
Віддалених робочих місць адміністраторів ЦНАП виконавчого комітету Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області:

Бараниківський старостинський округ

92833 Луганська область Біловодський район с. Бараниківка вул. Миру, 22

телефон – 9-61-32

Данилівський старостинський округ

92830 Луганська область Біловодський район. Данилівкавул. Миру, 6

телефон – 9-41-74

Євсугський старостинський округ

92820 Луганська область Біловодський район с. Єввсуг вул. Широка, 215

телефон – 9-53-42

Кононівський старостинський округ

92810 Луганська область Біловодський район с. Кононівка вул. Центральна, 2

телефон-9-94-44

Литвинівський старостинський округ

92815 Луганська область Біловодський район с. Литвинівка вул. Центральна, 56

телефон- 9-61-42

Плугатарський старостинський округ

92806 Луганська область Біловодський район с. Плугатар вул. Маяковського, 12а

телефон- 9-66-34

Сервіси

Електронні послуги

За допомогою даного переліку послуг Ви зможете обрати та замовити послугу в електронному вигляді без відвідування Центру надання адміністративних послуг

Персональний кабінет

За допомогою Персонального кабінету можна замовляти послуги в електронному вигляді надсилати електронні звернення та ін.

Перевірити стан послуги

За допомогою даного сервісу Ви зможете перевірити стан Вашої послуги ввівши в необхідні поля форми код зворотнього зв'язку

Оцінювання якості обслуговування

За допомогою даного сервісу Ви зможете провести оцінювання якості обслуговування в Центрі надання адміністративних послуг