Інформація про послугу

ТВОРЧІ СПІЛКИ
Громадські формування (ГРОМАДСЬКІ ФОРМУВАННЯ)

Термін виконання
Виконавець
Результат послуги
Перелік документів 1. Державна реєстрація включення відомостей про творчу спілку, територіальний осередок творчої спілки, зареєстровані до 01липня 2004 року відомості про які не містяться в ЄДР юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.
2. Державна реєстрація змін до відомостей про творчу спілку, територіальний осередок творчої спілки, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.
3. Державна реєстрація змін складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії)творчої спілки, територіального осередку творчої спілки.
4. Державна реєстрація припинення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки в результаті ліквідації.
5. Державна реєстрація припинення творчої спілки,територіального осередку творчої спілки в результаті реорганізації.
6. Державна реєстрація рішення про припинення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки.
7. Державна реєстрація створення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки.
8. Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки.
ВкладенняІнформаційна картка
Послугу надано: 0
Авторизуйтесь для замовлення послуги:
BankID
Персональний кабінет

Сервіси

Електронні послуги

За допомогою даного переліку послуг Ви зможете обрати та замовити послугу в електронному вигляді без відвідування Центру надання адміністративних послуг

Персональний кабінет

За допомогою Персонального кабінету можна замовляти послуги в електронному вигляді надсилати електронні звернення та ін.

Перевірити стан послуги

За допомогою даного сервісу Ви зможете перевірити стан Вашої послуги ввівши в необхідні поля форми код зворотнього зв'язку

Оцінювання якості обслуговування

За допомогою даного сервісу Ви зможете провести оцінювання якості обслуговування в Центрі надання адміністративних послуг