В приміщенні Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Біловодської селищної ради Луганської області кожної п’ятниці з 8:00 до 12:00 здійснює прийом громадян фахівець Біловодського районного центру зайнятості.

Увага!!! З метою наближення соціальних послуг до людей, оперативного сприяння зайнятості населення, надання інформаційної підтримки відвідувачам ЦНАП, спрямованої  на як найшвидший пошук роботи для безробітних та підвищення конкурентоспроможності громадян.

В приміщенні  Центру надання адміністративних послуг  виконавчого комітету Біловодської селищної  ради  Луганської області  кожної п’ятниці з 8:00 до 12:00 здійснює прийом громадян фахівець Біловодського районного центру зайнятості.

Фахівець  надасть кваліфіковану допомогу та ознайомить  вас з:

- порядком  реєстрації в центрі зайнятості;

- послугами  з профорієнтації;

- послугами  та можливостями  служби зайнятості;

-  сайтом ДСЗ та іншими інтернет- ресурсами служби зайнятості;

- підвищення конкурентоспроможності громадян шляхом підвищення професійного навчання.

До працівника державної служби зайнятості можуть звертатися усі громадяни, які бажають працювати або змінити місце роботи, працевлаштуватися за сумісництвом.

В приміщенні  Центру надання адміністративних послуг  виконавчого комітету Біловодської селищної  ради  Луганської області  кожної п’ятниці з 8:00 до 12:00 здійснює прийом громадян фахівець Біловодського районного центру зайнятості.