Анкета для мешканців громади

Шановне панство!
Програма ООН з відновлення та розбудови миру, Компонент "Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади" проводить дослідження з моніторингу стану та перспектив розвитку сфери надання адміністративних послуг в Луганській і Донецькій областях. Для нас є дуже важливим Ваша особиста участь в дослідженні як мешканця громади. Просимо Вас долучитися до дослідження та висловити Вашу думку стосовно надання адміністративних послуг в Вашій громаді. Опитування ні в якому разі не оцінює діяльність окремих людей, а надає загальне уявлення про систему надання адміністративних послуг у громаді.

Опитування є анонімним, а заповнення анкети займе до 5 хвилин.