Увага!ДЛЯ ВСІХ ГРОМАДЯН

Інформація про розміри адміністративного збору у 2021 році, який справляється за надання адміністративних послуг, що надаються Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Харків) у сфері державної реєстрації громадських формувань

Адміністративна послуга

Строки розгляду документів та розмір адміністративного збору

Скорочені строки розгляду документів

(виключно за бажанням заявника у разі внесення заявником додаткової плати до адміністративного збору)

Розмір адміністративного збору

(зазначено у розмірі від прожиткового мінімуму та сума)

Строки

Плата у подвійному розмірі адміністративного збору

(сума)

Строки

Плата у п’ятикратному розмірі адміністративного збору

(сума)

1

2

3

4

5

6

7

8

1

Державна реєстрація змін до відомостей про громадське об’єднання, що містяться в Єдиному державному реєстрі*, у тому числі змін до установчих документів

не пізніше 3 робочих днів

0,1 прожиткового мінімуму

230 грн.

протягом 2

робочих днів

460

протягом

24-х годин

1150 грн.

2

Державна реєстрація внесення змін до відомостей про відокремлений підрозділ громадського об’єднання

не пізніше 3 робочих днів

0,1 прожиткового мінімуму

230 грн.

протягом 2

робочих днів

460

протягом

24-х годин

1150 грн.

3

Державна реєстрація змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що містяться в Єдиному державному реєстрі* (крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою)

не пізніше 10 робочих днів

протягом 5 робочих днів

протягом 2 робочих днів

4

Державна реєстрація змін до відомостей про організацію роботодавців, об’єднання організацій роботодавців, що містяться в Єдиному державному реєстрі*, у тому числі змін до установчих документів

не пізніше 15 робочих днів

протягом 10 робочих днів

протягом 7 робочих днів

5

Державна реєстрація створення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки

не пізніше 30 робочих днів

0,07 прожиткового мінімуму

160 грн.

не передбачено

6

Державна реєстрація змін до відомостей про творчу спілку, територіальний осередок творчої спілки, що містяться в Єдиному державному реєстрі*, у тому числі змін до установчих документів (крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою)

не пізніше 30 робочих днів

протягом 20 робочих днів

протягом 15 робочих днів

грн.

* Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Адміністративний збір та плата за надання відомостей з Єдиного державного реєстру справляються у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи для проведення реєстраційної дії або запит про надання відомостей з Єдиного державного реєстру, та округлюються до найближчих 10 гривень. У 2021 році прожитковий мінімум для працездатних осіб на 1 січня 2021 року встановлено у розмірі 2270 грн.

Адміністративний збір не справляється за державну реєстрацію змін до відомостей про професійні спілки, їх організації або об’єднання.

Адміністративний збір не справляється за державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, фізичну особу - підприємця та громадське формування, що не має статусу юридичної особи, у тому числі змін до установчих документів, пов’язаних з приведенням їх у відповідність із законами.

У разі якщо законами визначено строк для приведення у відповідність до них, адміністративний збір не справляється при внесенні змін до відомостей, у тому числі змін до установчих документів, у строк, визначений цими законами.

У разі відмови в державній реєстрації адміністративний збір не повертається.

За виправлення технічної помилки, допущеної з вини заявника, справляється адміністративний збір у розмірі 30 відсотків адміністративного збору, встановленого частиною першою статті 36 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань"

Інформація про розміри адміністративного збору у 2021 році у сфері державної реєстрації громадських формувань, який справляється за надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

Адміністративна послуга

Строки розгляду документів та розмір адміністративного збору