Оформлення і видача закордонних та ID паспортів

Кожного разу запровадження нових послуг, які надаватимуться через ЦНАП, є ще одним кроком до всебічного охоплення жителів та гостей громади якісними адміністративними та соціальними послугами. До переліку послуг тепер додано оформлення і видачу паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорт громадянина України у формі ID-картки. «Біловодська селищна рада завжди спрямовує свою роботу на розвиток громади, створення комфортних умов для отримання послуг жителями і гостями Біловодщини. Ми запровадили у ЦНАП послуги паспортного сервісу і вже маємо результат. Сьогодні видано перші документи нашим біловодчанам: Анастасія Полторак отримала ID-картку, Олександр Хаблак – закордонний паспорт», – зауважив селищний голова Едуард Олєйніков. Можливість запровадження паспортного сервісу з’явилася завдяки міжнародним партнерам Проєкту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI ІІ) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), які придбали для Біловодської громади відповідне спеціалізоване обладнання з підключенням до спеціалізованого зв’язку. «Ми завжди мали великий попит на паспортні послуги, адже у нашої громади найбільший показник ВПО по Луганській області. На сьогодні він становить 37,8 тис. осіб. А новина про те, що з 01 березня 2020 року перетин кордону з Росією здійснюватиметься при наявності закордонного паспорту, додатково викликала ажіотаж серед населення. Створилися величезні черги, як в територіальних підрозділах державної міграційної служби України так і в ЦНАПах по всій Україні, які вже запровадили такі послуги. Наша територія не є виключенням. Тож, запровадження паспортного сервісу в нашому ЦНАПі дасть можливість дещо зменшити черги та соціальну напругу, максимально нівелювати незручності», – розповідає керівниця Центру надання адміністративних послуг Наталія Іванова. Відтепер у ЦНАПі можна отримати наступні послуги: – Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше після досягнення 14-річного віку. – Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у разі обміну паспорта громадянина України зразка 1994 року (у формі книжечки) у зв’язку: • зі зміною інформації, внесеної до паспорта (прізвища, імені, по батькові, дати народження, місця народження); • виявлення помилки в інформації, внесеної до паспорта; • непридатності паспорта для подальшого використання; • якщо особа досягла 25- чи 45-річного віку та не звернулася в установленому законодавством порядку не пізніше як через місяць після досягнення відповідного віку для вклеювання до паспорта громадянина України зразка 1994 року нових фотокарток; • у разі обміну паспорта громадянина України зразка 1994 року на паспорт з безконтактним електронним носієм (за бажанням). – Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у разі обміну паспорта громадянина України (у формі картки) у зв’язку: • зі зміною інформації, внесеної до паспорта (крім додаткової змінної інформації); • отримання реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків (РНОКПП) або повідомлення про відмову від прийняття зазначеного номера (за бажанням); • виявлення помилки в інформації, внесеній до паспорта; • закінчення строку дії паспорта; • непридатності паспорта для подальшого використання; Оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм. Вартість послуг: Оформлення паспорта у формі картки при досягненні 14 років, вперше – безкоштовне, в інших випадках 345 грн. (у термін до 20 робочих днів), терміново (до 10-ти робочих днів) – 471 грн. Вартість виготовлення біометричного паспорта для виїзду за кордон буде становити – 682 грн. (20 робочих днів), терміновий (до 7 робочих днів) – 1034 грн. При оформленні паспорта у зв’язку з втратою або псуванням попереднього, додатково сплачується держмито – 34 грн. Через ЦНАП НЕ можна отримати послуги, що надаються лише через територіальні підрозділи Державної міграційної служби (паспортний стіл): – Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше особі, яка звертається за оформленням паспорта після досягнення 18-річного віку. – Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм особі, яка набула громадянство України. – Оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм замість втраченого або вкраденого. – Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у зв’язку з втратою/викраденням паспорта громадянина України зразка 1994 року (у формі книжечки). – Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у зв’язку з втратою/викраденням паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм. Прийом громадян у ЦНАПі з будь-яких питань, зокрема паспортного сервісу, проводиться через електронну систему керування чергою, із можливістю попереднього запису з визначенням конкретного дня та часу. Робочі дні: понеділок-п’ятниця. При зміні графіку прийому відповідна інформація буде висвітлена на сайті Біловодської селищної ради у розділі «ЦНАП Новини».