Біловодська громада отримала сучасний мобільний ЦНАП від ЄС та ООН

19 грудня у Сєвєродонецьку відбулась урочиста передача сучасного мобільного Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) Біловодській ОТГ, організована в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) та фінансування Європейського Союзу. Церемонію передачі очолили докторка Анніка Вайдеман, заступниця Голови Представництва ЄС в Україні; Сергій Гайдай, голова Луганської ОДА та Віктор Мунтяну, керівник Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Захід відбувся у приміщенні Луганської обласної державної адміністрації та її подвір’ї.
«Наша громада – єдина в Луганській області, в якій створено максимальну кількість віддалених робочих місць – 8. Тепер ми з Кремінською ОТГ перші, у яких з’явилися автівки ЦНАПу. Головним завданням мобільного ЦНАПу є наближення послуг до людей, які знаходяться на значній відстані від стаціонарних ЦНАПів. Тепер отримати адміністративні послуги стало ще зручніше та швидше», – зазначив селищний голова Едуард Олєйніков.
Новий мобільний ЦНАП розширить територію надання адміністративних послуг для населення Біловодської громади, а також сприятиме продовженню імплементації реформи з децентралізації влади на сході України. Водночас, в межах програмних цілей Програми ООН із відновлення та розбудови миру, передбачено продовження процесів розвитку громад в питаннях створення інтегрованих систем надання адміністративних послуг, підтверджене урочистою передачею перших двох автомобілів (для Біловодської та Кремінської ОТГ), із запланованої серії мобільних ЦНАПів для сходу України.
Мобільний ЦНАП – це транспортний засіб, в якому будуть надаватися адміністративні послуги, а також передбачені робочі місця для фахівців пенсійного фонду, юстиції, соціального захисту, тощо. Автомобіль має 2 робочих місця адміністраторів, обладнаних комп’ютерною технікою та програмним забезпеченням; 2 мобільних кейси – мобільний кейс-ЦНАП і кейс для енергоаудиту; відеоспостереження; GPS навігація; 3 види автономного опалення, вентиляцію, кондиціонер, 2 види штучного освітлення; дизель-генератор та туалетну кімнату з гарячою і холодною водою.
Фото: прес-служба Луганської ОДА

Біловодська громада отримала сучасний мобільний ЦНАП від ЄС та ООН